Zentiva uudised

Zentiva

13 märts 2019    /    Pressiteated

Zentiva ja Siyiara Enterprises sõlmisid lepingu Rumeenia farmaatsiafirma Solaciumi omandamise kohta

PRAHA – 13. märts, 2019 Zentiva Group a.s. ja Siyiara Enterprises sõlmisid ühise ostulepingu Rumeenia farmaatsiafirma Solacium omandamiseks koos selle tütarettevõttega Be Well Pharma. Solacium on hetkel Dr. Max Groupi osa ja selle omanik on Siyiara Enterprises koos Mr. Trasca Alexandru-Tony’ga.

Zentiva tegevjuht Nick Haggar märkis: „Zentival on hea meel kinnitada oma esimese omandamislepingu allkirjastamist, mis järgnes ettevõte eraldumisele Sanofist 2018. aasta viimases kvartalis. Solacium täiendab meie olemasolevat geneeriliste ravimite äri ning suurendab meie käsimüügiravimite osa, mis võimaldab Rumeenia patsiente ja tarbijaid paremini teenindada.

„Pärast A&D Pharma Groupi omandamist Dr. Maxi poolt oleme otsustanud keskenduda meie Rumeenia äri kolmele sambale: farmaatsiatoodete jaemüük, hulgimüük ja turundus. Kuigi Solacium on kiiresti kasvav toidulisandite ja käsimüügiravimite tootja, usume, et Zentiva taolise spetsialiseeritud ja eduka farmaatsiafirma juhtimisel suudab ta realiseerida oma potentsiaali ja oluliselt oma äritegevust laiendada“, ütles Leonardo Ferrandino, Dr. Maxi president ja kontserni tegevjuht.

Tehing peab olema kooskõlas mitmete tingimustega, sealhulgas, kuid mitte ainult, Rumeenia konkurentsinõukogu omadega.


Zentivast

Zentiva on Euroopa kvaliteetsete ravimite tootja Lähis-Ida ja Aafrika patsientidele. Oma 2500 töötajast koosneva pühendunud meeskonnaga ja tootmisüksuste võrgustikuga - sh meie peamised tootmisüksused Prahas ja Bukarestis - püüame saada brändi- ja geneeriliste ravimite parimaks pakkujaks Euroopas, et toetada paremini inimeste igapäevaseid tervishoiuvajadusi.
Zentivas püüeldakse selle poole, et tervishoid oleks õigus ja mitte privileeg. Rohkem kui kunagi varem vajavad inimesed paremat juurdepääsu kvaliteetsetele ja taskukohastele ravimitele ning tervishoiuteenustele. Teeme koostööd arstide, apteekrite, hulgimüüjate, seadusandlike organite ja valitsustega, et pakkuda igapäevaseid lahendusi, millest me kõik sõltume.

Solacium Pharmast

SOLACIUM PHARMA visioon on saada üheks Rumeenia juhtivaks farmaatsiaettevõtteks, luues partnerlussuhteid tervishoiuspetsialistidega patsientide, tarbijate ja töötajate huvides. Need partnerlussuhted põhinevad innovaatiliste toodete pakkumisel, mis võimaldavad inimestel teha parimaid valikuid oma tervise heaks.


Pressiesindaja:

Ines Windisch
Sisehalduse- ja inimressursside juht
ZENTIVA GROUP, a.s.
U Kabelovny 130 – 102 37 Prague 10 – Czech Republic
Tel: (+420) 601 341 444
E-post: ines.windisch@zentiva.com
www.zentiva.com

Ivo Mravinac
Avalike suhete spetsialist ja Tšehhi pressiesindaja
PENTA INVESTMENTS, s.r.o.
Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Prague 1 – Czech Republic
Tel.: +420 225 101 109
Tel: +420 606 656 930
E-post: mravinac@pentainvestments.com
www.pentainvestments.com