Zentiva uudised

Zentiva

1 aprill 2019    /    Pressiteated

Zentiva teatas ettevõtte Creo Pharmaceuticals Ltd. omandamisest Ühendkuningriigis

PRAHA – 1. aprill 2019: Zentiva Group a.s. teatas, et omandas Ühendkuningriigis ettevõtte Creo Pharmaceuticals Ltd., mis on Amneal Pharmaceuticals, Inc. tütarettevõte (NYSE: AMRX). 

 

Zentiva tegevjuht Nick Haggar teatas: „Zentival on hea meel kinnitada, et omandas Creo Pharma, millega tugevdatakse Zentiva positsiooni Ühendkuningriigis. See tehing väljendab meie kindlustunnet Ühendkuningriigis ning meie pühendumist kvaliteetsete ja soodsate ravimite arendamisele, tootmisele ja tarnimisele. Tervitame Creo Pharma meeskonda, kes on tuntud oma klientidele kvaliteetsete teenuste osutamise poolest.“

 

„Meil on hea meel liituda Zentivaga, sest oleme veendunud, et kahe ettevõtte ühendamine pakub meie klientidele ja patsientidele Ühendkuningriigis lisaväärtust. Usume, et Creo ja Zentiva liit võimaldab meil kiirendada oma arengut ja rakendada kogu potentsiaal,“ ütles Luke Hart, ettevõtte Creo Pharmaceuticals Ltd. tegevjuht.

 

Zentivast

Zentiva on Euroopa kvaliteetsete ravimite tootja, kes teenindab Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika patsiente. Oma 2500 töötajast koosneva pühendunud meeskonna ja tootmisüksuste võrgustikuga (sh meie peamised tootmisüksused Prahas ja Bukarestis) püüame saada brändi- ja geneeriliste ravimite parimaks pakkujaks Euroopas, et paremini toetada inimeste igapäevaseid tervishoiuvajadusi.

Zentivas püüeldakse selle poole, et tervishoid oleks õigus ja mitte privileeg. Rohkem kui kunagi varem vajavad inimesed paremat juurdepääsu kvaliteetsetele ja taskukohastele ravimitele ning tervishoiuteenustele. Teeme koostööd arstide, apteekrite, hulgimüüjate, seadusandlike organite ja valitsustega, et pakkuda igapäevaseid lahendusi, millest me kõik sõltume.

 

Teave ettevõtte Creo Pharmaceuticals Ltd. kohta 

Creo Pharma asutati 2007. aastal, et pakkuda tarnepartneritele Ühendkuningriigi geneeriliste ravimite turul otseturundusvõimalust. Oleme Ühendkuningriigi mainekas, usaldusväärne ja laienev farmaatsiatoodete pakkuja ning meie põhitöö on pakkuda hulgimüügi-, farmaatsia- ja haiglasektoris kõike alates geneerilistest ravimitest kuni kommertskaubamärkideni. Creo edu taga on tugevad kliendisuhted, silmapaistvad tugiteenused ja mitmekülgne tooteportfell. Mõistame, et usaldus ja usaldusväärsus on tänapäeva geneeriliste ravimite maastikul olulised nõudmised ning me täidame need oma sõbraliku ja professionaalse klienditeenindusmeeskonna abil. Keskendume esmajoones klientide vajadustele, et võiksime pakkuda nii meditsiinitöötajatele kui ka patsientidele juurdepääsu laiale valikule unikaalsetele toodetele.

Contact for media


Ines WINDISCH
Head of Corporate Affairs and Human Resources
Zentiva Group
Tel.: +420 601 341 444
U Kabelovny 130, 102 37 Praha
Česká republika
Ines.Windisch@zentiva.com
www.zentiva.com