Zentiva uudised

19 märts 2020    /    Peauudised

Zentiva käitub koroonaviiruse (COVID-19) puhangu ajal vastutustundlikult

Selle pandeemilise kriisi ajal on Zentival kaks peamist kohustust: jätkata ravimitega varustatust, millest inimesed sõltuvad iga päev, ning kaitsta ja tagada meie töötajate ohutus..

Alates uue koroonaviiruse (COVID-19) epideemia väljakuulutamisest oleme võtnud tarvitusele kõik vajalikud meetmed haiguse leviku tõkestamiseks nii oma kontorites kui ka tootmiskohtades.

Zentiva tootmisettevõtted, mille lipulaevad asuvad Prahas ja Bukarestis, töötavad täisvõimsusel. Tervishoiusüsteemide kasvavate vajaduste rahuldamiseks sel konkreetsel ajal oleme kohandanud oma tootmise paratsetamooli ja ibuprofeeni (kaks palavikualandajat haiguse sümptomite vastu võitlemisel) tootmiseks:

  • meie Praha tootmiskoht toodab täiendavalt miljon ühikut ibuprofeeni ja paratsetamooli,
  • Lisaks meie Praha tootmismeeskonna jõupingutustele on ka meie Bukaresti tehas otsustanud oma plaane kohandada ning kolmekordistada paratsetamooli tootmist.

Kasutame digitaalseid kanaleid ühenduse pidamiseks ja pidevate kontaktide hoidmiseks oma partneritega - hulgimüüjate ja apteegikettidega.

Viiruse leviku tõkestamine on igaühe kohustus. Seetõttu oleme ka kasutusele võtnud täiendavad ohutusmeetmed ja hügieenilahendused ning tugevdanud oma töötajate nakkustevastast kaitset.