Zentiva uudised

19 oktoober 2020    /    Pressiteated

ZENTIVA tugevdab oma kohalolekut Kreekas, et Kreeka inimesi paremini teenindada

PRAHA – 19. oktoober, 2020: Zentiva tugevdab oma kohalolekut Kreekas, sõlmides partnerluslepingu ettevõttega Lavipharm oma ravimite esindamiseks, reklaamimiseks ja levitamiseks Kreekas. Oma tõestatud kohalolekuga Euroopas tugevdab Zentiva koostöös Lavipharmiga võimalusi pakkuda inimestele oma teenuseid.

Oleme uhked, et saame tugevdada oma kohalolekut Kreekas, kus tahame mängida võtmerolli, pakkudes rohkem kvaliteetseid ja taskukohaseid ravimeid, millest inimesed igapäevaselt sõltuvad. Zentiva ühendas jõud Lavipharmiga, et luua riigis kohalolek ja tugevdada Zentiva positsiooni Euroopas” ütles Xavier Lasserre, Zentiva turundusjuht. “Selle uue partnerluse kaudu oleme veendunud, et meie kahe ettevõtte ühendamine loob Kreeka patsientidele uue väärtuse."

Meie koostöö Zentivaga - rahvusvahelise juhtiva geneeriliste ravimite tootjaga, suurendab veelgi meie kaubanduslikku kohalolekut sellistes ravivaldkondades, kus me traditsiooniliselt tegutseme väga edukalt, näiteks kardioloogia, kesknärvisüsteem ja uroloogia”, kommenteeris Panagiotis Giannouleas, Lavipharmi tegevjuht. “Meie ettevõtete tugevused ja ulatuslikud tooteportfellid täiendavad üksteist. Meie pühendunud meeskonnad teevad jõulist koostööd tugeva partnerluse loomisel, mis viib meid patsientide vajaduste paremaks rahuldamiseks.”

Zentivast

Zentiva on kvaliteetsete ja taskukohaste ravimite tootja, kes pakub oma teenuseid patsientidele nii Euroopas kui ka mujal.
Enam kui 4500 inimesest koosneva pühendunud meeskonna ja tootmiskohtade võrguga – sealhulgas meie lipulaevadega Prahas ning Bukarestis – püüab Zentiva olla kaubamärgiga geneeriliste ja käsimüügiravimite liider Euroopas, et paremini toetada inimeste igapäevaseid tervishoiuvajadusi.
Meie eesmärk Zentivas on, et tervishoid peaks olema õigus, mitte privilege. Nüüd vajavad inimesed rohkem kui kunagi varem laia juurdepääsu kvaliteetsetele ja taskukohastele ravimitele. Töötame koos arstide, proviisorite, hulgimüüjate, ravimiametite ja valitsustega, et pakkuda igapäevaseid lahendusi, millest me kõik sõltume.

Vaata lisateavet Zentiva kohta www.zentiva.com.

Meediakontakt

Mounira Lemoui
Head of Communications
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Cell: (+420) 727 873 159
E-mail: mounira.lemoui@zentiva.com