Zentiva uudised

12 aprill 2021    /    Uudised

Zentiva jätkab laienemist onkoloogia valdkonnas, tuues 21 Euroopa riigis turule ravimi Alymsys ® (Bevacizumab)

PRAHA – 8. aprill 2021: Zentiva ja mAbxience teatavad oma koostööst ravimi ALYMSYS ® (bevacizumab) turule toomiseks pärast Euroopa müügiloa saamist 26. märtsil. EÜ heakskiit põhineb kõikehõlmavatel kliinilistel ja teaduslikel uuringutel, mis näitasid ALYMSYS ® bioloogilist sarnasust originaalravimiga.

Zentiva tegevjuht Nick Haggar ütles: “On väga hea meel astuda veel üks samm meie onkoloogiaravimite valiku suurendamisel, mis ühtlasi aitab meid lähemale eesmärgile parandada bioloogiliste ravimite kättesaadavust kogu Euroopas. Bioloogilistel ravimitel on vähivastases võitluses keskne roll ning meie partnerlus mAbxience'iga tähistab olulist verstaposti Zentiva arengus ja meie panuses rahvatervisesse kogu Euroopas.”

Sarnane bioloogiline ravim (biosimilar) on bioloogiline ravim, mis on kvaliteedi, ohutuse ja tõhususe poolest originaalravimiga väga sarnane. Sarnased bioloogilised ravimid võivad aidata suurendada bioloogilise ravi kättesaadavust patsientidele, pakkudes samas tervishoiusüsteemi kulude märkimisväärset kokkuhoidu.

Zentiva hakkab ravimit ALYMSYS ® turustama 21 Euroopa riigis.

Teave Zentiva kohta

Zentiva toodab kvaliteetseid ja taskukohaseid ravimeid Euroopa ja ka teiste piirkondade patsientidele. Zentiva püüab saada 4500 töötajaga pühendunud meeskonna ja tootmisüksuste võrgustikuga, mis hõlmab meie peamisi tootmiskomplekse Prahas, Bukarestis ja Ankleshwaris, parimaks brändi- ja geneeriliste ravimite pakkujaks Euroopas ning täita seeläbi paremini inimeste igapäevaseid tervishoiuvajadusi.
Zentivas püüeldakse selle poole, et tervishoid oleks õigus, mitte privileeg. Kõrge kvaliteedi ja taskukohaste hindadega ravimite ning tervishoiuteenuste kättesaadavus on olulisem kui kunagi varem. Teeme koostööd arstide, apteekrite, hulgimüüjate, järelevalveasutuste ja valitsustega, et saaksime pakkuda igapäevaseid lahendusi, millest me kõik sõltume. Lisateavet Zentiva kohta leiate veebisaidilt www.zentiva.com.

Pressiesindaja:

Mounira Lemoui
Kommunikatsioonijuht
ZENTIVA GROUP, a.s.
U kabelovny 529/16, Dolní Měcholupy, 102 00 Prague 10
Tel : (+420) 727 873 159
E-post:
mounira.lemoui@zentiva.com