Meie areneme

Zentiva

Teaduse ja arengu edendamisega me juhime innovatsiooni kvaliteetsete ja taskukohaste ravimite pakkumiseks uute viiside leidmisel. Meie rahvusvaheline meeskond koondab inimesi üle Euroopa, sealhulgas tööstuslikke teadlasi ja akadeemilisi partnereid ülikoolidest kogu Euroopas.

Meie eksperdid kasutavad tippklassi teadust, kasutades tipptehnoloogiat meie Prahas asuvas maailmaklassi asutuses. Patentide aegumisega me võimendame kasvu, toetame innovatsiooni, kui laiendame oma mitmekülgset raviportfelli.

Me teeme oma inimeste jaoks rohkem, arendades lisandväärtusega ravimeid, mida uuendatakse olemasolevate toodete põhjal, täiustades patsiendikogemust selleks, et toetada täiustatud tulemusi.


Meie avatud innovatsiooni programm2

Innovatiivsete ettepanekute esitamise otselingi abil laiendame valikut, kust meie tulevasi lisandväärtusega ravimeid valida saab.
Kas mõtlete sellest, kuidas parandada praeguseid ravimeid? Kas teate mõnda täitmata patsiendi vajadust? Kas näete võimalust haldustoimingute lihtsustamiseks ja patsientide nõuete täitmise parandamiseks? Meil on palju võimalusi koostöö tegemiseks, et luua oma patsientidele parema väärtusega ravimeid. Lisateavet leiate lehelt https://www.zentiva.com/contact/open-innovation-zentiva.

The Parc

Zentiva on farmaatsiaalase teadustöö platvormi The Parc asutajaliige, mis pakub kraadiõppe programmi, mis põhineb akadeemiliste ja tööstuslike partnerite vahelisel koostööl. See võimaldab teil lahendada päris probleeme, mis on otseselt seotud praeguste suurte väljakutsetega ja rakendada tulemusi päris toodetes!