Meie teenime

Zentiva

Meie eesmärgiks on, et tervishoid peab olema õigus, mitte privileeg. Praegu vajavad inimesed laialdast juurdepääsu kvaliteetsetele ja taskukohastele ravimitele rohkem kui kunagi varem. Me oleme uhked, et meie kaubamärgiga üldised ja käsimüügiravimid toetavad inimeste igapäevaseid tervishoiuvajadusi ja aitame samal ajal riikidel üle Euroopa luua ja säilitada jätkusuutlikku tervishoiusüsteemi kogukonna jaoks.

Tervishoiutöötajatega, apteekritega ja tervishoiuvaldkonna otsustajatega koostööd tehes tunneme sama sotsiaalset kohustust alandada kulusid ja parandada juurdepääsu tervishoiule. Meie jätkuva uutele turgudele laiendamisega ja eduka meeskonna abil saame viia rohkem ravimeid inimesteni, kes neid vajavad Euroopas ja kaugemal.

Zentiva

Meie Zentivas innustame oma riigi organisatsioone teenindama meie kliente vastavalt nende vajadustele. Pooled turud, kus meie tegusteme, on arstide juhitud turud, teine pool jaguneb võrdselt apteegi ja pakkumiste/jaemüüjate juhitud turgude vahel. Seega meie käsitleme iga turgu eraldi, teeme oma partneritega koostööd, et nende vajadusi tuvastada. Meie jätkuva uutele turgudele laiendamisega ja eduka meeskonna abil saame viia rohkem kvaliteetseid ja taskukohaseid ravimeid inimesteni, kes neid vajavad Euroopas ja kaugemal.

Hulgimüük – saage tuttavaks, Zent2U

Hulgimüük on meie arenguplaani keskmeks. Juhime kulusid uroloogia, kardioloogia, onkoloogia ja valuvaigistite valdkonnas ja me spetsialiseerume hormoonidele, steriilsetele toodetele ja tabletitehnoloogiatele. Meil on oma areng ja konkurentsivõimelised kvaliteetsed tootmisasutused. Meil on intensiivne tegevus, me edastame üle 80 toote aastas ja saame kasu ülemaailmsest regulatiivsest kogemusest.

Lisateavet leiate lehelt https://www.zent2u.com