Tunnistused

MEIE ARENEME
BUurimis- ja arendustegevuse edendamisega toetame innovatsiooni, et leida uusi viise kvaliteetsete ja taskukohaste ravimite pakkumiseks. Meie rahvusvaheline meeskond koondab inimesi kogu Euroopast, sealhulgas tööstusteadlasi ja akadeemilisi partnereid ülikoolidest üle Euroopa.

Saage tuttavaks, Jiri Vaclavik, projektijuhtimise osakonna juhataja ettevõttes Zentiva Czech Republic


Jiri Vaclavik - Zentiva

“Minu akadeemiline taust on keemia ja majandus. Kui olin valmis oma esimeseks töökohaks, otsis Zentiva arenduskeskus projektijuhti. Olen väga õnnelik, et ettevõte andis mulle võimaluse teha tööd, mis kattis täpselt seda, mida ma soovisin ja mida mulle meeldis teha - koordineerimine ja juhtimine, ikka veel teadus- ja arendustegevuse lähedal, aga samas ka äritegevusega. Ja teel oli veel palju õppida. Pärast projektijuhina alustamist olen nüüd kaks aastat juhtinud PM-osakonda. Töö on rikkalik, keeruline ja väljakutset pakkuv. Seal on palju struktuuri (selle valdkonna määratluse järgi), kuid ka palju ruumi loovuseks ja isiklikuks arenguks. Lisaks sellele peab töö minu jaoks olema mõttekas ja selles osas usun, et innovaatiliste ja taskukohaste ravimite väljatöötamine patsientide jaoks Euroopas ja väljaspool seda on täiesti rahuldust pakkuv. Olen väga uhke, et saan sellest osa võtta! Ja lõpuks: töö juures on olulised inimesed - Zentiva meeskond on lihtsalt fantastiline!"

MEIE TOODAME
Meie tööstuslik jalajälg võimaldab usaldusväärselt toota kvaliteetseid ja taskukohaseid ravimeid miljonitele inimestele, keda me teenindame. Me tagame selle nii oma lipulaevade kaudu Prahas, Bukarestis ja Ankleshwaris kui ka koos meie partneritega meie loodud välisest tootmisvõrgustikust.

Saage tuttavaks, Ayushi Tewari, kvaliteedikontrolli ametnik ettevõttes Pharmaceuticals Zentiva India


"Tänu oma dünaamilisele töökultuurile on Zentiva end tõestanud silmapaistvate farmaatsiatööstuste seas.
Tänu Zentiva pidevale õppimisele ja kasvavale suhtumisele toodame ja pakume nüüd kvaliteetseid ja taskukohaseid ravimeid enam kui 40 riigis. Meie tipptasemel rajatised, mida juhivad kirglikud inimesed, teevad meist farmaatsiatööstuse võtmeisiku.

Zentiva investeerib jätkuvalt oma inimestesse, sest nad on meie edu nurgakivi. Me kõik kasutame oma SuperpowerZ-i, et jõuda positiivses, loomingulises ja innovaatilises keskkonnas uute kõrguste juurde.

Kvaliteediametnikuna on minu eesmärk tagada, et iga ravim, mis meie Ankleshwarist väljub, vastab meie kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ning et need vastavad meie klientide ja patsientide nõuetele."

MEIE TEENIME
Me seisame kõrvuti tervishoiutöötajate, apteekrite ja tervishoiusüsteemi otsustajatega, sest meil on sama sotsiaalne kohustus aidata vähendada kulusid ja parandada juurdepääsu tervishoiuteenustele. Jätkuvate investeeringutega tootmisse, uutele turgudele ja laiemasse portfelli saame pakkuda rohkem ravimeid inimestele, kellest nad sõltuvad, nii Euroopas kui ka mujal.

Saage tuttavaks, Hanna Kolisnyk, pakkumiste ja kauplemise osakonna juhataja, müügihaldur ettevõttes Zentiva Ukraine


Hanna Kolisnyk, Head of Tender and Trade Dep, Sales Manager, Zentiva Ukraine

“Zentiva pakkumiste ja kaubanduse osakonna juhina on minu eesmärk tagada patsientide vajaduste rahuldamiseks toodete pidev ja katkematu kättesaadavus apteekides.

Enam kui 15-aastase farmaatsiatööstuse kogemusega võin öelda, et toodete kättesaadavus on vaid jäämäe tipp. See on põhjaliku planeerimise, keerulise strateegia väljatöötamise ja pikkade läbirääkimiste tulemus klientidega.

Töötamine Zentivas teeb mind väga uhkeks, sest töötan koos kirglike ja ambitsioonikate spetsialistide meeskonnaga moodsates rajatistes, mis võimaldavad meil kindlalt tulevikku vaadata.

Need tugevad ja usaldusväärsed suhted kolleegide, partnerite ja klientidega loovad tervisliku keskkonna, mis soodustab tipptaset enesearengu ja meeskonna pühendumise kaudu. Nii saavutame oma eesmärgid."

MEIE HOOLIME
Toetame oma meeskondi tööstus- ja äritegevuses, et olla parimad. Me teeme seda, rakendades oma tugevat juhtimist, võttes kasutusele lahja ja lame organisatsiooni ning olles ranged prioriteetide seadmisel. Me elame iga päev oma SuperpowerZi, milleks on olla kiire, lahja, ühendatud, loominguline, kaasav ja vastutustundlik.

Saage tuttavaks, Janet Lewis, teadusküsimuste juhataja ettevõttes Zentiva UK


Janet Lewis, Head of Scientific Affairs Zentiva UK

“Minu akadeemiline taust on keemia ja majandus. Kui olin valmis oma esimeseks töökohaks, otsis Zentiva arenduskeskus projektijuhti. Olen väga õnnelik, et ettevõte andis mulle võimaluse teha tööd, mis kattis täpselt seda, mida ma soovisin ja mida mulle meeldis teha - koordineerimine ja juhtimine, ikka veel teadus- ja arendustegevuse lähedal, aga samas ka äritegevusega. Ja teel oli veel palju õppida. Pärast projektijuhina alustamist olen nüüd kaks aastat juhtinud PM-osakonda. Töö on rikkalik, keeruline ja väljakutset pakkuv. Seal on palju struktuuri (selle valdkonna määratluse järgi), kuid ka palju ruumi loovuseks ja isiklikuks arenguks. Lisaks sellele peab töö minu jaoks olema mõttekas ja selles osas usun, et innovaatiliste ja taskukohaste ravimite väljatöötamine patsientide jaoks Euroopas ja väljaspool seda on täiesti rahuldust pakkuv. Olen väga uhke, et saan sellest osa võtta! Ja viimaks, kuid mitte vähem tähtsaks: töö juures on olulised inimesed - Zentiva meeskond on lihtsalt fantastiline!Olen Zentiva UK teadusosakonna juhataja. Minu meeskond vastutab meie müügilubade registreerimise eest, tagab meie ravimite ja tegevuse kvaliteedi, jälgib meie ravimite kasutamise ohutust ning pakub meditsiinilist ja tehnilist tuge ettevõttele, klientidele ja lõppkokkuvõttes ka patsientidele. Me toetame ettevõtet, tagades, et meie poolt patsientidele pakutavad ravimid on õige ohutuse, kvaliteedi ja tõhususega. Minu meeskond töötab kogu äritegevuse ulatuses, et tagada patsientidele mõeldud ravimite vastavuse ja kvaliteedi säilitamine. Ma olen uhke, et töötan Zentivas, teades, et see, mida ma oma töös iga päev teen, aitab toetada patsiente ja tuua NHS-i taskukohaseid ravimeid."

PRAKTIKA

Saage tuttavaks, Hana Kratochvilova, praktikant ettevõttes Zentiva Czech Republic


Hana Kratochvilova

Alustasin oma Zentiva karjääriteed 2020. aasta detsembris. Täiskasvanute koolituse ja personaliosakonna üliõpilasena otsisin ettevõtet, kus on avatud inimesed, kes annaksid noorele inimesele võimaluse areneda.
Seetõttu oli Zentiva suurepärane valik. HR-traktandi kogemuse ajal sain teha "päris" asju - mitte ainult aidata ülesannetes, mida keegi teine ei tahtnud teha, mis on minu jaoks väga oluline.
Meie ettevõte pakkus mulle suurepärase keskkonna, kus sain arendada oma värbamisoskusi, osaleda uustulnukate sisseelamisel ja lõpuks vastutasin ka keerulisemate asjade eest, näiteks meie ülemaailmse uudiskirja koostamise eest.

Oma praktika raames tundsin end alati kui tõeline personalitöötaja, kelle tööd hinnatakse ja ei peeta nurgas. Lõpuks sain võimaluse lõpetada oma praktika 5 kuud varem ja minust sai tavalise lepinguga noorem personalitöötaja. Olen õnnelik, et otsustasin töötada Zentivas ja et saan olla osa #WinningTeamist juba algusest peale!