Kvaliteetsed geneerilised ravimid Zentivalt

Zentiva

ME ARENDAME

Teadus- ja arendustegevuse edendamise kaudu, edendame innovatsiooni, et leida uusi viise kvaliteetsete ja taskukohaste ravimite pakkumiseks. Meie rahvusvaheline meeskond koondab inimesi kogu Euroopast, sealhulgas tööstusteadlasi ja akadeemilisi partnereid Euroopa ülikoolidest.

Meie eksperdid kasutavad tipptasemel teadust, tipptasemel seadmeid meie maailmatasemel tööstuses Prahas. Kasutades patendi kehtivusaja lõpu võimalusi, saame oma tooteportfelli laiendamiseks kasutada ulatuslikke uuendusi.

Me läheme kaugemale nende inimeste jaoks, keda me teenime, arendades lisaväärtusega ravimeid, mis toovad uuendusi juba väljatöötatud ravimitele, parandades patsientide kogemusi paremate ravitulemuste saavutamisel.

Zentiva

ME TOODAME

Meie tootmis- ja tarneahelas on ulatuslik tootmisvõrk ja lipulaevad Prahas ning Bukarestis, meie tootmis- ja tarneahela võimalused esindavad geneeriliste ja käsimüügiravimite jõudu Euroopa südames. Meie tööstuslik jalajälg tagab võime kvaliteetselt ja taskukohaselt toota ravimeid miljonitele inimestele, keda me teenindame, ja mida pakutakse klientidele konkurentsivõimelise hinnaga.

Meie tootmisvõrgustik ja vastupidavad tarneahelad on tervishoiu järjepidevuse tagamiseks väga suurele arvule inimestele üliolulised. See on praegu olulisem kui ei kunagi varem. Me investeerime pidevalt oma tootmistegevuse täiustamisse ja laiendamisse, et protsesside sujuvamaks muutmisega tootlikust optimeerida

Zentiva

ME TEENIME

Meie eesmärk on, et tervishoid peaks olema õigus, mitte privileeg. Nüüd vajavad inimesed rohkem kui kunagi varem laia juurdepääsu kvaliteetsetele ja taskukohastele ravimitele. Oleme uhked, et meie kaubamärgiga geneeriliste ja käsimüügiravimite portfell toetab aktiivselt inimeste igapäevaseid tervishoiuteenuste vajadusi, aidates samal ajal kogu Euroopa valitsustel luua ja säilitada kogu ühiskonna jaoks jätkusuutlik tervishoiusüsteem.

Seistes koos tervishoiutöötajate, proviisorite ja tervishoiusüsteemi otsustajatega külg-külje kõrval, on meil sama sotsiaalne kohustus aidata vähendada kulusid ja parandada tervishoiuteenuste kättesaadavust. Pideva laienemisega uutele turgudele oma võiduka meeskonnaga saame tarnida rohkem ravimeid, mida inimesed vajavad iga päev nii Euroopas kui ka mujal.

Zentiva

ME HOOLIME

Zentiva on uhke, et on sotsiaalselt vastutustundlikomades nii globaalseid kui kohalikul tasandil programme, mis keskenduvad meie inimestele, meie partneritele ja meie planeedile. Meie organisatsiooni kasv pakub inimestele uusi võimalusi oma potentsiaali realiseerimiseks, positsioneerides meid samal ajal atraktiivse tööandjana, et meelitada ligi parimaid talente ja hoida meeskonda, kindlustamaks meie edu tulevastele põlvedele.

Meie PlanetZ programmi eesmärk on suurendada taastuvenergia kasutamist kogu meie organisatsioonis, eesmärgiga aidata luua jätkusuutlik tulevik kõigile;

Püüdleme selle poole, et arendada noori farmaatsiateadlasi ja insenere selliste algatuste kaudu nagu The Parc ja ORBIS, mis ühendavad tõusvaid talente juhtivate farmaatsia- ja akadeemiliste ekspertidega, kes kõik tegelevad tervishoiu suurimate väljakutsetega.

Zentiva ajalugu ulatub tagasi 15. sajandisse

Loe lähemalt