Meie hoolime

Oleme uhked, et meie inimestel on tugev ettevõtlikkuse tunnetus ja vastutustunne. See võimaldab meil saavutada kõige olulisemaid tulemusi ja täita meie inimestele, teenindatavatele inimestele, partneritele ja kõigile muudele kodanikele tehtud lubadusi. Meie eesmärk on muuta Zentiva suurepäraseks töökohaks ja tagada tervisliku, jätkusuutliku lähenemise kõiges, mida me teeme. Me teeme plaane tulevikuks ja tegutseme juba täna, seetõttu seame endale ambitsioonikaid eesmärke. 

Hoolime oma inimestest ja nendest, keda me teenime

Zentiva ja COVID

COVID-19 on muutnud maailma ja ka Zentivat. Nagu paljud muud ettevõtted, olime sunnitud olema uutmoodi ühenduses ja reageerima uutele väljakutsetele ettearvamatus keskkonnas. Meie jaoks Zentivas oli juba esimesest hetkest selge, et me ei saa oma ettevõttes katkestusi lubada. Ravimite tootjana teadsime, et inimesed loodavad meile, et tagaksime neile ravimivaru, millest nad sõltuvad iga päev. See andis meile motivatsiooni selles kriisis toime tulemiseks.

Me oleme uhked järgmiste asjade üle.

 • Tagasime jätkuva ravimitega varustamise.
 • Laiendasime oma tegevust suuremale suurenenud ravimivajadusele vastamiseks.
 • Hakkasime oma desinfitseerimisvahendit SANICOR-i tootma rekordkiirusel.
 • Kogu selle aja jooksul me kaitsesime oma inimesi ja jälgisime hajutatust meie tootmisasutustes.
 • Toetasime oma meeskonda paljude tegevustega tervishoius, vaimses tervises ja heaolus.

Zentiva ja vaktsineerimine

Meie Zentivas usume, et vaktsineerimine aitab COVID-19 vastu võitlemisel. Oleme pühendunud inimestele vaktsineerimise kasudest ja ohtudest rääkimisele ja teeme seda koostöös peamiste arvamusliidrite ja teadusasutustega. Usume, et läbipaistva ja usaldusväärse teabe abil saame toetada oma töötajaid õige otsuse tegemisel.

#WeHelpOthers

Jagamine on hoolimine. Selles ei ole kahtlust, et meie inimeste süda ja mõtted on pühendunud neile, kes vajavad seda kõige enam. Lõime Zentivas algatuse #WeHelpOthers. Alates 2020. aastast oleme teinud mitu algatust. Tänu kõigi meie kolleegide ideedele ja pingutustele ning paljudele muudele inimestele, kes võtsid aega teiste aitamiseks.

Meie hoolime oma partneritest

Saame olla edukad vaid siis, kui teeme koostööd oma usaldatud partneritega, olenemata sellest, kas see on valdkonnas, kus me arendame, toodame, teenime või hoolime. Valime oma partnereid hooldega ja ootame et nad järgiksid meie kõrgeid standardeid ja eetilisi põhimõtteid.

Meie partnerid teadustöös

Zentiva on farmaatsiaalase teadustöö platvormi The Parc asutajaliige, mis pakub kraadiõppe programmi, mis põhineb akadeemiliste ja tööstuslike partnerite vahelisel koostööl. See võimaldab teil lahendada päris probleeme, mis on otseselt seotud praeguste suurte väljakutsetega ja rakendada tulemusi päris toodetes!

Avastage rohkem

Meie parterid tootmises

Meie väline tootmisvõrgustik koosneb neljast täielikult meile kuuluvast tootmiskohast. Kvaliteetsete ja taskukohaste ravimite pakkumisel seda vajavatele inimestele toetavad meid üle 100 pikaajalise partneri.

Zentiva on pühendunud vastutustundlikule hankimisele. Kui tegevused jäävad Zentiva otsese kontrolli alt välja, töötab meie meeskond koos, et tagada aus, eetiline ja nõuetele vastav tootevaru. Uue tarnija saame lisada juhul, kui nad läbivad auditi, mis kinnitab, et nad vastavad oodatavatele standarditele. Viiakse läbi jooksvad riskipõhist hindamist, mille tulemusi vaatab regulaarselt läbi Zentiva eetika- ja vastavuskomitee. Lisateabe saamiseks leiate siit meie tarnijate käitumiskoodeksi. Seame koos eesmärgi saavutada 97% klienditeeninduse taseme – tänu meie meeskonna kaasatusele ja heale koostööle partneritega, oleme praegu saavutanud taseme 96%.

Zent2U – meie hulgiettevõte

Hulgimüük on meie arenguplaani keskmeks. Juhime kulusid uroloogia, kardioloogia, onkoloogia ja valuvaigistite valdkonnas ja me spetsialiseerume hormoonidele, steriilsetele toodetele ja tabletitehnoloogiatele. Meil on oma areng ja konkurentsivõimelised kvaliteetsed tootmisasutused. Meil on intensiivne tegevus, me edastame üle 80 toote aastas ja saame kasu ülemaailmsest regulatiivsest kogemusest.
Lisateavet leiate lehelt https://www.zent2u.com.

Meie hoolime oma planeedist

Meie Zentivas hoolime oma planeedist. Seetõttu algatasime kampaania Planet Z, kus me majutame kõiki algatusi, mis viivad meid oma eesmärgile lähemale: olla süsinikneutraalne aastaks 2030. Tegutseme juba praegu jätkusuutliku tuleviku nimel.

Me oleme uhked järgmiste asjade üle.

 • Vähendasime aastal 2020 kasvuhoonegaaside heidet 40% võrra ulatuses 1 ja 2, ulatuses 3 töötame praegu selle nimel, et parandada ja täiendada oma andmete kogumist.
 • Teeme õigeid tegevusi, mida näitab see, et me ei ole saanud ühtegi keskkonnaalast trahvi.
 • Toodame praegu ühe standardse tootmisüksuse elektritarbimisega 0,101 kWh, veetarbimisega 0,5 l ja jäätmetootmisega 7g (millest 1.8 g/SMU on ohtlikke jäätmeid).
 • Oleme rakendamas TCFD-d (kliimaga seotud finantsandmete avaldamise töörühm) aastaks 2023.
  Sotsiaalselt vastutustundlikult käitumine ja aasta jooksul jätkusuutliku tuleviku nimel töötamine