Zentiva uudised

Zentiva logo and building

15 jaanuar 2019    /    Pressiteated

NICK HAGGAR NIMETATI ZENTIVA TEGEVJUHI AMETISSE

Praha, 15. jaanuar 2019:Zentival on heameel teatada Nick Haggari nimetamisest tegevjuhi ametisse alates 11. veebruarist 2019. Nick Haggar liitub meiega InsudPharmast, kus ta oli tegevjuht aastatel 2016–2019. Ta on farmaatsia- ja tervishoiutööstuses olnud üle 30 aasta ning lisaks tugevale äritaustale, mis sisaldab juhtivaid ametikohti Sandozes (Novartis), GlaxoSmithKline’is ja Ranbaxys, on tal ka tehnilised teadmised, kuna karjääri alustas ta Baxter Healthcare’is tehnilisi toiminguid tehes. Aastatel 2014–2015 oli ta ühenduse Medicines for Europe (endine EGA) president. Nick Haggari kontor hakkab paiknema Prahas ja ta annab aru Zentiva nõuandekomiteele. 

 

Nick Haggari kommentaar: „Mul on äärmiselt hea meel liituda Zentivaga tema uuel teekonnal. Lähikuudel laiendame tegevuse ulatust, suurendame tootlikkust ja kiirendame kasvu, aidates toetada inimeste igapäevaseid tervishoiuvajadusi.“

Zentiva eraldus Sanofist möödunud aasta oktoobris. Kontserni toetab nüüd Advent International, üks maailma suurimaid ja kogenumaid globaalseid börsivälistesse ettevõtetesse investeerivaid ettevõtjaid. 

Teave Zentiva kohta

Zentivas püüeldakse selle poole, et tervishoid oleks õigus, mitte privileeg. Rohkem kui kunagi varem vajavad inimesed paremat juurdepääsu tervishoiule. Tänapäeval on igapäevased lahendused, millest me sõltume, tervisliku eluviisi olulised nurgakivid. Zentiva töötab Euroopas elavate inimeste heaks. Seistes õlg õla kõrval tervishoiutöötajate, farmatseutide ja tervishoiusüsteemi otsustajatega, on meil samasugune sotsiaalne vastutus aidata vähendada kulusid ja parandada tervishoiu kättesaadavust. Meil töötab rohkem kui 2500 inimest üle kogu Euroopa, meil on kaks tootmisüksust Prahas ja Bukarestis ning püüame saada geneeriliste ja käsimüügiravimite valdkonnas parimaks, et toetada paremini inimeste igapäevaseid tervishoiuvajadusi.

 

Contact for media


Ines WINDISCH
Head of Corporate Affairs and Human Resources
Zentiva Group
Tel.: +420 601 341 444
U Kabelovny 130, 102 37 Praha
Česká republika
Ines.Windisch@zentiva.com
www.zentiva.com